1
11111
11 1

 

INGA NEVERAUSKAITĖ STIPRIAUSIA IR PASAULYJE !

Paskutinį rugsėjo savaitgalį Santa Susanoje (Ispanija) finišavusiame pasaulio moterų kultūrizmo ir fitneso čempionate tarp 40 šalių atstovių puikiai rungtyniavo planetos fitneso čempionės titulą pelniusi klubo “Elada” narė Inga Neverauskaitė. Pavasarį Inga triumfavo ir Europos čempionate Turkijoje. Link šių svarių tarptautinių laimėjimų ji ėjo 7 metus.

 

Pergalė apstulbino

Triskart Lietuvos fitneso čempionei 23-ejų metų I.Neverauskaitei, daugelio, o taip pat ir savo nuostabai, šiemet pavyko lyg meteoritui įskrieti ne tik į Europos fitneso atstovių elito orbitą, bet tapti ir planetos čempionato pažiba. 
“Išgirdusi, kad patekau į finalą, nepatikėjau. Nubėgau pasitikrinti sąrašų. O pergalė čempionate mane tiesiog apstulbino”,- po varžybų Ispanijoje džiaugėsi tokio rango varžybų debiutantė Inga. 
Surinkusi beveik maksimalią taškų sumą per visas tris varžybų rungtis šiaulietė akivaizdžiai (net 40 taškų) pranoko antrojoje vietoje likusią Aino Maiją Karę iš Suomijos. Trečia finišavo Graikijos atstovė Anastasia Daridu, tik ketvirta liko 2002 m. pasaulio 2002 m. ir 2003 m. Europos vicečempionė lenkaitė Agnieszka Szwankowska. 
Pasaulio čempionatas Ispanijoje I.Neverauskaitei buvo tik ketvirtas startas oficialiose tarptautinėse varžybose ir antras - toks įspūdingai sėkmingas. 
Tiesiai iš Ispanijos Inga išskrido į Angliją pastaraisiais metais ji jau įleido šaknis Londone, kur dirba ir treniruojasi.

Triumfavo ir Europos čempionate

Panašiai “Atėjau, pamačiau, nugalėjau” baigėsi varžybos ir pavasarį, kai Europos čempionate Turkijoje rungtyniavusi kūno fitneso ūgio kategorijos per 164 cm varžybose šiaulietė varžovėms nepaliko jokių vilčių. Favoritėmis laikytos pasaulio vicečempionė Agnieszka Szwankowska (Lenkija) ir Europos čempionė bei pasaulio čempionato trečiosios vietos laimėtoja Gabriela Kubešova iš Čekijos nė iš tolo neprilygo tarptautinėje arenoje mažai kol kas žinomai I.Neverauskaitei. Mūsų klubo sportininkė iškart tapo lydere, ir įtikinamai pirmavo visuose trijuose varžybų etapuose. I.Neverauskaitė, pranokusi kitą Lietuvos rinktinė narę Živilę Raudonienę-Dvareckaitę, kuri laimėjo kategorijos iki 164 cm varžybas, nugalėjo ir absoliučioje įskaitoje. “Tokios pergalės net sapnuoti nedrįsau. Sėkme negalėjau patikėti netgi tada, kai man ant kaklo užkabino aukso medalį”,- iškart po triumfo scenoje prisipažino I.Neverauskaitė.

Inga Neverauskaitė (viduryje) 2003-iaisiais 
triumfavo ir Europos, ir pasaulio čempionatuose.

Labiausiai norėjosi ledų

“Pirmas dalykas, kurį aš padarau pasibaigus varžyboms,- suvalgau ledų porciją. Jų skonio būnu baisiai pasiilgusi”,- sakė I.Neverauskaitė. Pasak jos, prieš varžybas dieta yra tokia, jog lengviau išvardyti, kokius maisto produktus galima valgyti, negu minėti draudžiamus patiekalus. “Absoliučiai jokių saldumynų, keptos mėsos, riebalų, padažų ir taip toliau”,- į negailestingus mitybos niuansus nebuvo linkusi gilintis čempionė. Ruošdamasi varžyboms ji numeta apie 6 kg svorio. Inga neslepia fitnesas jai tapo daugiau nei sportu, tiesiog įaugo į kraują. Į jį atėjo pabandžiusi sportinius šokius, aerobiką, ir nenusivylė.

Pergales pelno užsispyrimu ir valia

Sėkmė, pasak čempionės trenerio Valerijaus Aleinikovo, ją lydi, visų pirma, todėl, jog sugeba elgtis labai valingai. “Tvirto charakterio, užsispyrusi, darbšti ir talentinga, sugebanti dirbti nuosekliai ir kryptingai”,- taip tarptautinio lygio žvaigžde tapusią auklėtinę apibūdino treneris. Anot jo, nė vienam stokojusiam valios, nors ir turėjusiam gerą genetinę struktūrą, šiame sporte nepavyko pasiekti aukštų rezultatų. “Noriu atrodyti sportiškai, ir nebūti suglebusi”,- savo moto, kuris ją vis stumia į priekį, įvardijo čempionė.

 

 

1 111 1 1

Kontaktai

Adresas: Šiauliai, Vytauto g. 263, Lietuva
Telefonas: (8-41) 52 55 05
Faksas:(8-41) 52 55 05
Darbo laikas: I-V: 6.30-21.30 val. VI-VII: 9-15 val.
El. paštas: arunas@elada.lt